jak zostać bezrobotnym

W dzisiejszych czasach niemal każde dziecko ma kontakt z telewizją i internetem. Spora grupa rodziców daje swoim pociechom nieograniczony dostęp do mediów. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, jak wpłynąć to może na młodego człowieka.

Nie ma dziś chyba dostawcy kablówki, który nie miałby w swej ofercie szeregu kanałów, przeznaczonych specjalnie dla małych widzów. Do tego coraz popularniejsze stają się bajki online dla dzieci. Często są one prawdziwym wybawieniem dla rodziców, którzy z powodu braku czasu, natłoku obowiązków, zmęczenia lub po prostu własnej wygody, nie mają sił lub chęci zorganizować swojemu dziecku czasu w inny sposób. Wiele godzin, spędzonych przed ekranem, a także dawanie kilkulatkowi w tej kwestii zbyt dużej swobody, może mieć ogromny, bardzo niekorzystny wpływ na jego rozwój emocjonalny i intelektualny oraz doprowadzić do uzależnienia.

Telewizja czy bajki online dla dzieci nie są oczywiście z zasady niczym karygodnym. Jest wiele świetnych, wspaniale wyprodukowanych propozycji dla małych widzów, które są dostosowane do ich wieku i poziomu rozwoju. Często mają też walor edukacyjny. Ważny jest tu po prostu umiar, kontrola rodzicielska i uświadamianie małych ludzi, że tv czy internet to tylko dodatek do codzienności, a nie cały świat.

Inne nasze artykuły tematyczny:

jak zostać bezrobotnym
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy w Wielkopolsce odbywają się ciekawe imprezy integracyjne dla firm?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Kontakt:
Emailmarcin921(malpa)interia.pl
Tel(031) 351 37 91
MiastoStalowa Wola
Kategorie
Nowe komentarze: