Fly! 2K

Fly! 2K

Blisko rok temu na rynku ukazał się symulator „Fly”. Furory nie zrobił, acz dzięki wysokiemu poziomowi realizmu i całkiem przyzwoitej grafice zdołał zdobyć spore grono sympatyków. Dziś już wiadomo, że ukaże się doń dodatek. Kiedy? Na dniach. W Stanach Zjednoczonych „Fly! 2k”, bo o tym programie mowa, jest już w sklepach, w Europie pojawi się zaś w wakacje.
Co program oferuje? Trzy bardzo istotne rzeczy:

Roger Wilco support – najnowszą wersję systemu do pogaduch via sieć, dzięki której gracze poczują się jak podczas prawdziwych manewrów lotniczych.

SKY! Environment Exciter – specjalny program wspomagający graficzny wygląd słońca i chmur. Zapewni on znacznie większą szczegółowość odwzorowania warunków atmosferycznych oraz dodatkowe, nieobecne w podstawowej wersji efekty świetlne.

172 Skyhawk IFR panel – bajer umożliwiający latanie w niemal każdych warunkach. Gracze będą mogli darować sobie widoczki i ograniczać się do obserwowania instrumentów pokładowych.

Zastanawia mnie tylko jedno… mianowicie czy program ukaże się w Polsce. Na dobrą sprawę nie słyszałem o żadnym lokalnym zbiorowisku miłośników gry „Fly”, nie znalazłem też żadnej polskiej fan-strony. Może nie ma dla kogo wydawać tego dodatku?

Inne nasze artykuły tematyczny:

Fly! 2K
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy w Wielkopolsce odbywają się ciekawe imprezy integracyjne dla firm?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Kontakt:
Emailmarcin921(malpa)interia.pl
Tel(031) 351 37 91
MiastoStalowa Wola
Kategorie
Nowe komentarze: