Muzeum Gier Wideo

Rozrywka dla młodszych i dla starszych – Muzeum Gier Wideo w Karpaczu

Gry wideo stały się sposobem na relaks i odpoczynek. Choć na rynek wciąż wychodzą nowe tytuły rośnie popularność tzw. retro gier, czyli gier wideo z poprzedniego wieku. Muzeum Gier Wideo jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie oraz swoistą wycieczką w czasie.

Pomysł otwarcia muzeum o takiej tematyce zdaje się być strzałem w dziesiątkę. Muzeum Gier Wideo z pewnością zainteresuje zarówno starszych, którzy wrócą do czasów dzieciństwa, jak i młodszych, którzy będą mieli okazję poznać wynalazki techniki oraz kulturę gier wideo poprzedniego wieku.

Ponad 100 metrową powierzchnię Muzeum Gier Wideo zajmuje ekspozycja składająca się z konsol, komputerów, gier, padów, joysticków oraz wielu innych gadżetów związanych z grami wideo. W zasobach muzeum znajduje się ponad 40-letnia historia gier wideo oraz 12 stanowisk do grania, gdzie możemy zagrać na oryginalnym sprzęcie w najpopularniejsze tytuły tamtych lat – Pong, Super Mario Bros, Duck Hunt, Donkey Kong, Sonic, Giana Sisters i wiele innych.

Inne nasze artykuły tematyczny:

Muzeum Gier Wideo
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy w Wielkopolsce odbywają się ciekawe imprezy integracyjne dla firm?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Kontakt:
Emailmarcin921(malpa)interia.pl
Tel(031) 351 37 91
MiastoStalowa Wola
Kategorie
Nowe komentarze: