prawa parkinsona

Coraz większą popularność w świecie biznesu zyskują wyjazdy motywacyjne. Ich inna nazwa to wyjazdy incentive. Polegają one na tym, że dana firma organizuje ciekawy wyjazd czy imprezę dla swoich klientów lub pracowników. W jakim celu są one jednak organizowane? Co mogą przynieść firmie? Czy warto w nie inwestować?
Odpowiedź na to ostatnie pytanie brzmi: „Z całą pewnością tak!”. Największą zaletą tego typu wyjazdów jest to, że wzbudzają one ogromne poczucie lojalności. Dlatego, że ludzie zaproszeni na tego typu wydarzenie mają szansę bliżej się poznać, nawiązać lepsze relacje, a przez to będą czuli się bardziej związani ze sobą nawzajem, jak i z firmą, która wyszła z inicjatywą zorganizowania tego wyjazdu. To najważniejszy i bardzo kluczowy cel takich wydarzeń. Ma on niesamowity wpływ na rozwój firmy, zatrzymanie w niej pracowników, jak i przywiązanie klientów.
Zalety tych wyjazdów są niekwestionowane, a inwestycje poczynione w tym kierunku zwracają się wielokrotnie w stosunkowo krótkim czasie.

prawa parkinsona
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

About the author

Related Articles

1 Comment

  1. imprezy firmowe wielkopolskie

    Interesujący artykuł, fajne zdjęcia i ciekawa grafika.

Comments are closed.

Ankieta:

Czy w Wielkopolsce odbywają się ciekawe imprezy integracyjne dla firm?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Kontakt:
Emailmarcin921(malpa)interia.pl
Tel(031) 351 37 91
MiastoStalowa Wola
Kategorie
Nowe komentarze: